JAK UZYSKAĆ UPRAWNIENIA WĘDKARSKIE W PZW

JAK UZYSKAĆ UPRAWNIENIA WĘDKARSKIE W PZW Nie jest to szczególnie skomplikowane "Trzy ruchy i załatwione"

1. Egzamin na Kartę Wędkarską
W tej sprawie skontaktuj się z członkiem naszego Zarządu Koła - Januszem - pod nr tel. +48 537 705 858.
Ustalisz dogodny termin rozmowy egzaminacyjnej. Po jej zaliczeniu uzyskasz Zaświadczenie.
Aby przygotować się do egzaminu zerknij m.in. pod ten link - https://facebook.com/story.php?story_fbid=871814231613124&id=100063536649562
2. Starostwo Powiatowe
Z Zaświadczeniem musisz udać się do "swojego" starostwa powiatowego. Tam wyrobisz Kartę Wędkarską (potrzebne będzie zdjęcie legitymacyjne i kilkanaście złotych na opłatę manipulacyjną).
3. Opłaty w naszym Kole
Gdy odbierzesz KW, zapraszamy z nią do siedziby Koła przy ul. Grunwaldzkiej 20/2 w K-Koźlu w celu wniesienia opłat (nie zapomnij drugiego zdjęcia legitymacyjnego, ponieważ potrzebne będzie do jednego z dokumentów).
Informujemy, że Biuro naszego Koła jest czynne wg poniższego harmonogramu:
✳️Od 02 stycznia roku 2024:
✅️ od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 do 17:00,
✅️ w soboty - 9:00 - 12:00.✳️
I TO TYLE 😀. MOŻESZ LEGALNIE, BEZ STRESU WĘDKOWAĆ 🎣🎣🎣

Aha 🙃
Oczywiście Janusz, jak i wszyscy członkowie Komisji Egzaminacyjnej pomogą Tobie w przygotowaniu się do złożenia egzaminu.
Powodzenia 👍👍👍

Jesteśmy dla Was‼️ Chcesz dokonać opłat❓️